Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF - Gliwice, Śląsk - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie

Black E36 Coupe Project - kubek z nadrukiem

Black Bimmer Project

Do zaoferowania #PrzestrzeńReklamowa na karoserii samochodu. Smukłe nadwozie samochodu i tak już przykuwające uwagę. Spora powierzchnia. Kolor nadwozia czarny. Dobrze komponująca się z nim #Reklama mile widziana. Możliwość oklejenia całego samochodu.

Powierzchnia samochodu przeznaczona na przestrzeń reklamową. Możliwość zagospodarowania nawet całej powierzchni zewnętrznej pojazdu. W najlepszej opcji jeden sponsor na całą powierzchnię i wszystkie opcje promocyjne.
Reklama live na poruszającym się samochodzie, a poza tym na dwóch przeznaczonych mu fanpejdżach facebook o szerokim zasięgu (pierwszy – z myślą o polskich odbiorcach, na tę chwilę ponad 1000 odbiorców, drugi z myślą o anglojęzycznych odbiorcach już ponad 6000 odbiorców). Ponadto instagram, a w przyszłości indywidualna strona www projektu.
Mile widziani zarówno drobni reklamodawcy, jak i więksi sponsorzy. Kwestie szczegółów do dogadania. Zapraszam do kontaktu.
#TwojaPrzestrzeń #TwojaPrzestrzeńReklamowa #PrzestrzeńReklamowa #WolnaPrzestrzeńReklamowa #Reklama #Marketing #SamochódBMW #BMWE36 #E36 #BMW #E36Coupe #BMWE36Coupe

Do zaoferowania jest powierzchnia reklamowa samochodu osobowego BMW E36. Poszukiwany sponsor przedsiębiorca, który chciałby współpracować reklamować swoją działalność inwestując w nasz projekt. Sporo opcji reklamowych.
Więcej szczegółów: www.zrzutka.pl/jznnbh

Zapraszamy do odwiedzania i polubienia stron FB:

Chętnych wspierać projekt indywidualnie zapraszamy do sklepu PROUD OF MYSELF www.proudofmyself.pl i zachęcamy do zakupu produktów z motywem projektu! 🙂

Spodobało Ci się? Podaj dalej! UDOSTĘPNIJ! 😉

Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki bluzy oraz gadżety z nadrukiem BMW
Koszulki, bluzy oraz gadżety z motywami BMW www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Dodaj komentarz