Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF - Gliwice, Śląsk - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl

SPRZEDAM NERKĘ - saszetki/nerki fullprint PSIM TROPEM z nadrukiem psich łapek

Dzień Psa 1 lipca

Od dziś licząc pozostało już niewiele ponad 2 tygodnie i świętować będziemy jak co roku, bardzo ważny dzień – DZIEŃ PSA.


DZIEŃ PSA 2023

Nie każdy zna 😉

Chociaż każdy powinien. 1 lipca warto pamiętać i przypominać wszem i wobec, bo pies to, jak powszechnie wiadomo, najlepszy przyjaciel człowieka, prawdziwy członek rodziny!
W ten dzień warto szczególnie zatroszczyć się o niego (również o wszystkie inne pieski), by okazać mu naszą miłość i wdzięczność za jego obecność. Na przykład spędzić z nim więcej czasu, zaoferować dodatkowy spacer (byle nie w największym wakacyjnym skwarze) czy podarować jakiś nowy lub uwielbiany przysmak lub zabawkę. Nasze sierściate, czworonożne pupile, choć nie mówią ludzkim językiem, to właśnie na różne inne sposoby okazują nam swoją miłość i oddanie przez cały rok.

Z tej istotnej okazji stworzyliśmy specjalne wydarzenie wirtualne w serwisie facebook, gdzie mogą połączyć się wszyscy miłośnicy psów i świętować wspólnie dzień swoich czworonogów.
Zachęcamy do dzielenia się w wydarzeniu fotkami oraz filmikami swoich pupili lub ze swoimi pupilami 😉

Wydarzenie FB dla wszystkich:
www.facebook.com/events/s/dzien-psa-1-lipca/766777648238026

Dołączajcie / Zapraszajcie znajomych oraz udostępniajcie informację!


CHARYTATYWNE PRODUKTY Z NADRUKIEM

Zachęcamy do odwiedzania naszego charytatywnego sklepiku pełnego produktów z nadrukiem o motywach związanych ze zwierzętami i wyrażającymi sympatię do nich. Dokonujcie zakupy najlepszych koszulek charytatywnych oraz gadżetów z nadrukiem symbolizującymi przywiązanie do swoich ulubionych pupili, które będziecie mogli nosić z dumą, a jednocześnie również swoim zakupem zasilacie zbierane przez nasz środki do przekazania na schroniska!
Zapraszamy wszystkich:
www.pomagam.cupsell.pl

Poniżej kilka przykładowych produktów ze sklepu.

(kliknięcie na poszczególny produkt spowoduje przekierowanie bezpośrednio do konkretnego produktu w sklepie internetowym)

Sprzedam nerkę celem pomocy zwierzętom w potrzebie! 😉
idealna na prezent, jako gadżet dla miłośnika, posiadacza psa – w sam raz na podręczne akcesoria jak smycz, woreczki lub jakieś przysmaki na spacer. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych, jak wyżej.

Koszulka dziecięca z nadrukiem - WYPROWADZANIE PSÓW
Koszulka dziecięca z nadrukiem – WYPROWADZANIE PSÓW

www.youtube.com/watch?v=5EQXNtLqiQ0


ZBIÓRKA CHARYTATYWNA

Zachęcamy również do dokonywania dowolnych dobrowolnych, nawet najmniejszych wpłat bezpośrednich na internetową zbiórkę funduszy, która zdecydowanie przyspieszy zebranie jakiejś sensownej kwoty na zakupy najpotrzebniejszych rzeczy dla schronisk dla zwierząt.

Wasze datki przeznaczone zostaną na zakup psiej karmy, zabawki, ciepłe kocyki na zimę lub solidne smycze dla wolontariuszy wyprowadzających pieski na spacery i tym podobne!
W zależności od tego, na co dane schronisko akurat będzie miało zapotrzebowanie.


Zapraszamy serdecznie wszystkich podobnych zwierzolubów do obserwowania profilu Puszka Sierściuszka na FB.
www.facebook.com/PuszkaSiersciuszka


Jeżeli macie zapytania lub posiadacie ciekawe propozycje i pomysły do zrealizowania to zapraszamy serdecznie do współpracy.
Kontakt: pomagam@centrumnadruku.com.pl

1 lipca - DZIEŃ PSA
1 lipca – DZIEŃ PSA

Spodobało Ci się? PODAJ DALEJ! UDOSTĘPNIJ! 😉


Powiązana reklama tematyczna

Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki bluzy oraz gadżety z nadrukiem BMW
Koszulki, bluzy oraz gadżety z motywami BMW www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Dodaj komentarz