Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF - Gliwice, Śląsk - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl

BezpiecznaSzybkaJazda - t-shirt / koszulka z nadrukiem

Bezpieczna Szybka Jazda

Dziś tylko krótkim, małym nawiązaniem do tematu, którym w ostatnich dniach chwilowo, przejściowo i tymczasowo zaaferowana jest cała Polska, a mianowicie bezmyślnym, śmiertelnym, celebryckim wypadkiem samochodowym z Krakowa, po szaleńczym, pijackim rajdzie.


HashtagBezpiecznaSzybkaJazda

Nigdy nie należy w żaden sposób pochwalać (przyzwolenie stanowi również przemilczanie i wybaczanie) wsiadania za kierownicę samochodu pod wpływem alkoholu, ani łamania ogólnych przepisów drogowych ustanowionych dla wspólnego dobra.

Ja bym się bał (sam o siebie), żeby wsiąść do samochodu nawet po odrobinie po alkoholu, by przejechać choćby małą odległość i trzymając się przy tym przepisów, a co dopiero ZAPIERDALAĆ JAK NA TORZE z 2,3 we krwi, do tego wioząc pasażerów. To samobójstwo i morderstwo.

Włos jeży się na głowie, że ktokolwiek mógłby w ogóle takie zachowania próbować wybielać i jakkolwiek tłumaczyć.

Jednak Polska to taki kraj, że zawsze pojawi się jakiś „ekspert”, w tym przypadku inny celebryta – niejaki Hołowczyc (prywatnie, podobno przyjaciel rodziny zmarłego kierowcy) i tak stwierdzi, że twój bezmyślny wypadek, to wina kogoś innego. Bo właśnie taką wypowiedź, „specjalistyczną opinię” krótko po wypadku zaczęły cytować wszystkie media, jakoby odpowiedzialność za tragiczny w skutkach wypadek ponosić miał przypadkowy pieszy (co prawda próbujący przejść przez jezdnię w nieprzeznaczonym do tego miejscu, jednak na tyle świadomy, by bezpiecznie cofnąć się widząc i słysząc co się święci z daleka), którego rzekomo kierowca znany wszystkim z systematycznej, pirackiej jazdy miał się przestraszyć.
Warto dodać, że wspomniany ekspert(sic!) Hołowczyc następnie (po wybuchu medialnej afery dotyczących tych słów) szybko zaczął się ze swojej wypowiedzi tłumaczyć. Wiadomo: winny się tłumaczy. To totalna kompromitacja popularnego w pewnych kręgach kierowcy rajdowego.

Głowa puchnie. Więc błagam STOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUS!!

Nie bez powodu mówią: „Kto szybko jeździ, tego wolno niosą„. Przysłowia są mądrością narodu, głupi kto ich nie zna i ma na uwadze.

Osobiście zdecydowanie mi bliżej i każdemu powinno być, do innego popularnego powiedzenia motoryzacyjnego: „im wolniej jedziesz, tym dłużej Cię widzą” 😉 Znacznie więcej z tego korzyści.

Przy tej okazji polecamy t-shirty z ironicznym nadrukiem ukierunkowane edukacyjnie – zalecające rozważną, bezpieczną jazdę samochodem. Jeżdżąc samochodem bierzesz odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale również za swoich pasażerów oraz wszystkich innych uczestników ruchu drogowego. Kto tego nie rozumie powinien czym prędzej zdać prawo jazdy i więcej „za kółko” nie wsiadać.
Dla dobra siebie i innych. A nawet inaczej: ceń życie innych, nawet jak nie cenisz własnego.

(kliknięcie na wybrane zdjęcie spowoduje przekierowanie bezpośrednio do wskazanego produktu w sklepie)

BezpiecznieSzybkaJazda to bzdurny, pusty slogan. Zbyt szybka, nierozsądna i szpanerska jazda zawsze kończy się tak samo. A jednak wciąż znajduje zwolenników i nierozsądnych śmiałków.


PREZERWATYWY Z NADRUKIEM

Dodatkowo proponujemy stworzony niedawno nowy projekt personalizowanej prezerwatywy wzorem z z innych krajów, do doraźnego dystrybuowania – projekt w nawiązaniu do innego nagminnego zjawiska w ogólnopolskim ruchu drogowym. Czyli m.in. parkowania w miejscach ruchliwych, niebezpiecznych, niedozwolonych, na miejscach dla inwalidów oraz zwyczajnie bezmyślnego, nieuwzględniającego innych uczestników ruchu drogowego np. uniemożliwiającego im swobodne wysiadanie i dostania się do własnych pojazdów. Polecamy gorąco również tę akcję.

Parkujesz jak debil. Nie rozmnażaj się.”

Prezerwatywy z indywidualnym nadrukiem - Parkujesz jak debil, nie rozmnażaj się.
Prezerwatywy z indywidualnym nadrukiem – Parkujesz jak debil, nie rozmnażaj się.

ZABAWA NA TORZE

Emocjonująca przejażdżka Lamborghini Gallardo - www.DCgarage.com.pl
Emocjonująca przejażdżka Lamborghini Gallardo – www.DCgarage.com.pl

W Polsce posiadamy kilka świetnych wyspecjalizowanych torów wyścigowych (także w Krakowie) na których każdy może rozładować samochodowe zapędy do dynamiczniejszej jazdy z nadmierną prędkością. Nawet gdy osobiście nie posiada się odpowiedniego pojazdu.

Możesz zarezerwować emocjonującą i z pewnością niezapomnianą przejażdżkę luksusowym wyczynowym samochodem na profesjonalnym obiekcie sportowym przystosowanym do szybkiej jazdy.

To również idealny pomysł na niesamowity, wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby!
Można się wyszaleć!

Wejdź do garażu online i wybierz najbardziej odpowiadający Ci samochód sportowy na
www.dcgarage.com.pl
Następnie zdecyduj o dogodnej lokalizacji i zrealizuj zamówienie na swój voucher prowadzącej do przejażdżki życia 🙂

FILM PROMOCYJNY:

www.youtube.com/watch?v=8Zg5TrYFeTY

Obserwuj na profilu społecznościowym facebook:


Spodobało Ci się? PODAJ DALEJ! UDOSTĘPNIJ!

Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki bluzy oraz gadżety z nadrukiem BMW
Koszulki, bluzy oraz gadżety z motywami BMW www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Dodaj komentarz