Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF - Gliwice, Śląsk - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl

15.10 WYBORY - WON PISIORY !!

15.10 PISIORY WON

Jeszcze tylko 41 dni i pożegnamy przeklęty PiS – największych szkodników w Polsce od ’89 roku!

Otóż już 15 października, czyli za niewiele ponad miesiąc odbędą się najważniejsze wybory ostatniego 30-lecia! Możemy bowiem wreszcie pożegnać komunistów u władzy, zakończyć ich naprzemienne lewackie rządy i ten cały wieczny cyrk oraz złodziejstwo, którym stale raczą Polaków!


15.10 WYBORY – WON PISIORY !!

15.10 WYBORY - WON PISIORY !!
15.10 WYBORY – WON PISIORY !!

Zapamiętajcie tę ważną datę, najlepiej zapiszcie sobie w kalendarzach i ustawcie przypomnienia!

Każdy, kto ma już po kokardę tych wszystkich dotychczasowych ciemiężycieli u władzy, powinien znaleźć motywację by 15 października udać się do urny wyborczej i wybrać – tym razem mądrze.
By nie było narzekania, że w kraju źle, że drogo – jak mówią przysłowia (które są zawsze mądrością narodu) „Nie byłoby świń przy korycie, gdyby nie barany przy urnach.”

Praktycznie wszystkie partie, które są obecnie w sejmie, są jednakowe i nigdy nie przeprowadzą żadnych istotnych zmian w Polsce, gdyż im ten obecny układ zwyczajnie pasuje! Wieczne życie na koszt podatnika, zasłanianie się immunitetami i utrudnianie stale obywatelom życia, by ci nie mieli czasu się zbuntować.. wyjątkiem jest tutaj Konfederacja, która zamierza to zmienić i rozbić dotychczasowy układ i głośno o tym mówi, przez co jest wrogiem nr 1 postkomunistycznych politycznych pijawek.
KONFEDERACJA idzie do wyborów by wywrócić im ten stolik, przy którym oni ciągle biesiadują jak przyklejeni i tylko śmieją się nam w twarz, że musimy sobie jakoś radzić, żeby związać koniec z końcem podczas gdy oni nie muszą się martwić, że braknie im pieniędzy na czynsz, jedzenie i wożenie się wszędzie luksusowymi limuzynami zakupionymi i tankowanymi również na koszt podatnika!

KONFEDERACJA to gwarancja ukrócenia tej beztroskiej zabawy. Konfederacja to wolność i swoboda dla Polaków i zdecydowane ograniczenie roli rządu w codziennym życiu obywateli.

Pomimo bardzo dużej nagonki przedwyborczej, Konfederacja utrzymuje wysokie poparcie i budzi coraz większe zainteresowanie wyborców! Grupa starych komunistycznych wpływów niestety ma się dobrze i łatwo 30-letniej władzy odpuści, więc można się spodziewać najbrudniejszych chwytów, których są w stanie się odpuścić, by zniechęcić do zagłosowania na Konfederację.

Przerażające jest tutaj też niestety, że tak wielu wciąż daje się nabierać na te same kłamstwa i chwyty, a ci z wyborców, którzy najzacieklej bronią starego układu, to są zwyczajnie wspólnicy tej złodziejskiej mafii.

Absolutną koniecznością i priorytetem jest tutaj pozbycie się i zaoranie fałszywej antypolskiej partii Prawo i Sprawiedliwość, którą znacznie dokładniej obrazowałaby nazwa „Bezprawie i Niesprawiedliwość„. PiS to partia, która zastosowała niesamowicie wyrachowany fortel – rodzaju zasłony dymnej w postaci przekupowania poszczególnych grup społecznych, by odwrócić uwagę od ich przekrętów dokonywanych w tle. I to im się niestety udało w przypadku tych bardziej naiwnych obywateli. Na dzień dzisiejszy widać jednak już jak na dłoni, że to ugrupowanie powstało tylko po to, by utrzymać się u władzy przekupowaniem wyborców ich własnymi pieniędzmi.


GADŻETY POLITYCZNE

Zainteresowani mogą u nas nabyć specjalne gadżety w postaci tradycyjnych koszulek z nadrukiem, toreb na zakupy czy naklejek/wlepek, a także wiele innych możliwych (w naszych sklepach znajdziecie ponadto znacznie więcej motywów powiązanych tematycznie).

Przy okazji tego artykułu prezentujemy jeden, najnowszy motyw graficzny nawiązujący do zbliżających się wyborów. Polecamy przy tej okazji koszulki lub torby z motywem przewodnim, jak również zachęcamy mocno do zamawiania specjalnych wlepek/naklejek w rozmiarach 5x5cm lub 8x8cm, do prywatnego zastosowania lub dalszego rozdystrybuowania.

Pytaj o produkty! Przygotuj się do wyborów!
diler@centrumnadruku.com.pl


15 PAŹDZIERNIKA 2023 – WYBORY PARLAMENTARNE

Wydarzenie: www.facebook.com/events/s/chodz-ze-mna-na-wybory/544502320832634

Wybory parlamentarne 2023 - Chodź ze mną na wybory
Wybory parlamentarne 2023 – Chodź ze mną na wybory

Dołącz do wirtualnego wydarzenia online na facebooku, przypominającego o terminie zbliżających się wyborów!


Spodobało Ci się? PODAJ DALEJ! UDOSTĘPNIJ!

Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki bluzy oraz gadżety z nadrukiem BMW
Koszulki, bluzy oraz gadżety z motywami BMW www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Dodaj komentarz