Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF - Gliwice, Śląsk - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl

BY NA ZAWSZE CI JUŻ ZWISŁ JEŚLI ODDASZ GŁOS NA PIS

Wybory 2023

Drodzy rodacy, do wyborów parlamentarnych w Polsce zostało już tylko 3-4 dni. 4 dni do dnia wyborów, natomiast jedynie 3 dni, żeby jeszcze coś powiedzieć. Zatem poniżej, moje własne osobiste, krótkie podsumowanie.


PODSUMOWANIE PRZEDWYBORCZE

Już 15.10 wszystkie PiSiory pochowają się do nory!

Wybory parlamentarne - 15 października 2023
Wybory parlamentarne – 15 października 2023

Szybki rachunek sumienia przed zbliżającymi się wyborami 15 października 2023.

Polityka to jedno z moich licznych stałych zainteresowań i podążam za nią całkiem wnikliwie już od wielu lat (od dobrych 18); posiadam gruntowną wiedzę, kto jak, gdzie i z kim oraz dlaczego. Obserwuję zarówno politykę krajową, jak i zagraniczną. Potencjalni rozmówcy, raczej nie podejmują ze mną dyskusji na ten właśnie temat, bo już po chwili rozmowy zaczyna do nich docierać, że się najzwyczajniej ośmieszają; brak im nawet gruntownych informacji, gdyż ich wiedza „polityczna” jest totalnie znikoma i kończy się na tym np. czy któraś partia daje zasiłek czy nie, czy ktoś zezwala na aborcję czy nie, albo czy ktoś popiera legalizację marihuany czy nie. Natomiast nic poza tym. Nie posiadają jakichkolwiek argumentów, nie są w stanie przeprowadzić merytorycznej dyskusji, by przedstawić swoje racje. Zostają zagięci każdą kontrą i pytaniem. Porównać można ten stan do sytuacji, gdzie każdy wie jak wygląda chleb, natomiast brak im już choćby elementarnej wiedzy dotyczącej jego składników oraz całego mechanizmu i procesu wytwarzania takiego chleba. Czyli nie porozmawiasz z nim już ambitniej o chlebie.

Polityka aktualnej partii urzędującej (PiS) jest polityką szkodzącą Polsce i Polakom i najzwyczajniejszego kretyna robi z siebie każdy kto twierdzi: „ale oni przynajmniej teraz coś dają”…
PiS to najgorsza partia rządząca jaka przytrafiła się Polsce powojennej.

Dlatego ze spokojem powtarzam przekaz z grafiki głównej:
„By na zawsze już Ci zwisł, jeśli oddasz głos na PiS”!
Bang! Klątwa rzucona 🙂

Nikomu chyba nie trzeba tutaj tłumaczyć i przypominać, że PO/KO i cała złodziejska banda rudego, to taki sam syf i ropień na polskiej polityce. Już to przerabialiśmy – przez 8 uciążliwych lat, tak samo jak PiS. To wszystko już było i się nie sprawdziło. Trzecia Droga to szalupa ratunkowa PO – TVN pompował Platformę Obywatelskę (tak samo jak teraz TVP pompuje PiS i Bezpartyjnych), ale gdy zrozumieli, że nie przynosi to efektu, to „wyprodukowali sobie” alternatywę – Hołownię i Trzecią Drogę, ale dla tego samego elektoratu. Są jeszcze dewianci z Lewicy, których jedynym sensem życia zdaje się być ruchanie. Tam ciągle tylko o dupie i odrealnionych ideologicznych fantazjach, bez konkretnego pomysłu na poważny kraj. To są wszystko lewackie partie rozdawniczo-socjalistyczne, których programy wprowadzane w życie jedynie wzmagają inflację i dług publiczny, który będą musiały spłacać nasze dzieci i wnuki. Tym samym wspomniane powyżej partie mogą być spokojnie określane mianem antypolskich szkodników.
Tylko KONFEDERACJA posiada dojrzały, ambitny plan na rozwój gospodarki, zamierza zajmować się sprawami poważnymi i ważnymi dla obywateli i gospodarki, a nie bzdurami i nie bierze udziału w rozdawniczym wyścigu socjalistycznym z podatków obywateli, jak robią to wszyscy inni; czego dowodzi jej konsekwencja w prezentowaniu poglądów i swoich postulatów od samego jej postania, a nie jak inni, którzy pojawiają się ze swoimi obiecankami dopiero chwilę przed każdymi kolejnymi wyborami.
Dlatego: albo KONFEDERACJA, albo kontynuacja..
Głosujemy na Konfederację, bo każdy kolejny jeden ambitny i merytoryczny polityk Konfederacji w sejmie, to jeden krzykliwy i szkodliwy polityk POPiSu mniej w sejmie…

Autentycznie trzeba mieć IQ kamienia, żeby przelicytowywać się nadal czy lepsze jest PiS czy PO
PiS / PO to jedno zło, jedno dno, to jedno i to samo. To postkomunistyczny magdalenkowy twór działający na zasadzie zabawy w dobrego policjanta i złego złodzieja, zamieniających się co jakiś czas dla niepoznaki i odgrywających znowu swoje role od nowa, jak w teatrzyku.

I nie dajcie sie nabierać na hasła, żeby nie iść na wybory, bo przecież wybory i tak nic nie zmienią… Chcą żebyście tak myśleli jedynie Ci, którzy mają w tym interes że nie pójdziecie na wybory i właśnie tacy powtarzają te brednie dla swojego interesu.
Jeśli nie pójdziesz zagłosować, to tak samo jakbyś oddał głos na tego, kto ma aktualnie przewagę i większość.

15.10.2023 – NARODOWY DZIEŃ WYWRACANIA STOLIKA

W mega skrócie:

  • Trzeba odPiSić Polskę!!
  • Naród się budzi – że PiS jest dobry, już się nie łudzi.
  • J*bać rudego i bandę jego!
  • „Jesienią na drzewach zamiast liści powinni wisieć komuniści!”
  • Nie śpij, bo Cię przegłosują.
  • Nie prześpij szansy na lepsze czasy.

Myślę, że wyczerpałem temat.


Na codzień działamy w branży znakowania produktów; posiadamy koszulki polityczne ogólne na codzień, jak też spontaniczne przed/-wyborcze oraz również rozmaite gadżety polityczne na zamówienie.
Możemy zaoferować Ci nasze autorskie kreacje graficzne lub też zrealizować coś na Twoje życzenie, wedle Twojego własnego pomysłu.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
i jeszcze raz ***** *** !

ZPB+


STAWIAM NA KONFEDERACJĘ

www.facebook.com/StawiamNaKonfederacje


Spodobało Ci się? PODAJ DALEJ! UDOSTĘPNIJ! 😉

Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki bluzy oraz gadżety z nadrukiem BMW
Koszulki, bluzy oraz gadżety z motywami BMW www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Dodaj komentarz