Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF - Gliwice, Śląsk - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl

Prowizyjny program partnerski EROTYKA

Program partnerski Erotyka

Czy przypadkiem ktoś z odwiedzających nie miał styczności z programem partnerskim firmy E-Mediacom z Mińska Mazowieckiego prowadzonym w sklep-intymny.pl?


PROGRAM PARTNERSKI – AKCESORIA DLA DOROSŁYCH

Zapisywałem się dotychczas już do bardzo wielu programów partnerskich. Wybieram zawsze najlepsze, na bazie doświadczeń z uczestnictwa, na które składa się kilka czynników.
Te z których korzystam i w których na bieżąco uczestniczę, prezentuję także w swoich recenzjach czy polecam uczestnictwo również innym. Tym samym jestem odpowiedzialny za nowych dołączających.
Uczestnictwo w programie partnerskim sklep-intymny.pl musiałem pozostawić już za sobą.

Założenie uczestnictwa było proste – każdy posiadający np. własną stronę internetową może przystąpić do programu i zarabiać 21% prowizji za zrealizowane zamówienia z jego polecenia (jak wszędzie, a tego typu programów jest naprawdę mnóstwo, największą różnicą jest chyba tylko stawka przydzielonej prowizji).
Korzystając zatem z dostępnej powierzchni swojej osobistej strony mogę zamieszczać reklamy, w celu reklamowania sklepu i jego produktów, za które wynagrodzeniem jest wskazana prowizja.
Na początku wszystko odbywało się jak należy i nic nie wskazywało, że udział się jednak w gorzki sposób zakończy. Z układu profituje bowiem tutaj zarówno sklep, jak i polecający – na zasadzie WIN-WIN.

Prowizyjny program partnerski Sklep-intymny.pl - Recenzja
Prowizyjny program partnerski Sklep-intymny.pl – Recenzja

Sporadycznie w swoich bieżących artykułach zamieszczałem zatem bannery reklamowe polecające sklep z programu partnerskiego. Zawsze to jakiś zwrot za ponoszone koszty.

Nie jestem zadowolony z przebiegu ostatniego pół roku uczestnictwa w programie, gdy to w sierpniu br. zgłosiłem najnowsze zamówienie jeszcze z lipca, przydzielone do mnie, które następnie zwyczajnie zniknęło całkowicie z listy. W zamian niego, kolejnego dnia pojawiło się inne zamówienie, którego w ogóle nie dało się otworzyć dla podejrzenia szczegółów. Tą sprawę zgłosiłem do wyjaśnienia. Kolejne 3 zamówienia które wpłynęły w najbliższym czasie miały już status „STRACONE”, a żadna prowizja nie została przypisana do mojego konta.


Co najśmieszniejsze, w doku dociekania i dopytywania pracownik sam przyznał, że wszystkie zamówienia o wskazanych numerach zamówień, zostały zrealizowane i wysłane. Tak więc firma swoje zarobiła dzięki moim poleceniom, a ja nie. To zupełnie wbrew założeniom.


Oczywiście próbowałem najpierw uzyskać wyjaśnienia, czego się nie doczekałem.
Pół roku prób dojścia co właściwie się wydarzyło pozostaje bez rezultatu. Odniosłem nawet wrażenie, że sprawa jest celowo przeciągana. W między czasie spotkałem się również z poniżeniem, że mi się programy partnerskie pomyliły, a także z kompletnym wykpieniem, gdy stwierdzono, że problem został już rozwiązany i mogę teraz wypłacić prowizję (podczas gdy w moim panelu partnera wciąż brak zmian, a stan konta nie drgnął i wciąż wskazuje 0.00). Miałem odczucie, że biuro obsługi od początku nie specjalnie ogarnia temat.


Gdy na moje ostateczne wezwanie do zapłaty należnej prowizji za zdobyte zamówienia nie otrzymałem nawet odpowiedzi, musiałem już uznać firmę za kompletnie niepoważną.

Zawiedziony zakończyłem tym samym właśnie współpracę na zasadzie polecania sklepu i produktów i reklamy nie będą już się pojawiać w kolejnych publikacjach. Przez to również nie mogę polecić już innym tego programu, więc zdecydowanie nie polecam i ze swojej strony odradzam współpracę z firmą.

To oczywiście tylko moja własna recenzja na podstawie osobistego doświadczenia, a każdy może jak najbardziej decydować za siebie 😉
Swoim opracowaniem, jak wspomniałem na samym początku, mam na celu przede wszystkim odnalezienie innych osób, które korzystały z tego samego programu partnerskiego i chciałyby się podzielić ze mną własnymi doświadczeniami. Firma oczywiście takich informacji nie udzieli, ani o innych osobach biorących udział w programie, wiadomo – RODO itp.

Jednocześnie też poszukuję obecnie nowego sklepu w tej samej tematyce z uczciwym programem partnerskim dla polecających, by nie zmieniać obranego kierunku 🙂 Może jest jakiś atrakcyjny, godny polecenia program o którym dotąd jeszcze nie słyszałem? Jeżeli znacie jakieś, sami korzystacie, to podsyłajcie tipp’y!

Prowizyjny program partnerski EROTYKA
Prowizyjny program partnerski EROTYKA

Spodobało Ci się? PODAJ DALEJ! UDOSTĘPNIJ! 😉

Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki bluzy oraz gadżety z nadrukiem BMW
Koszulki, bluzy oraz gadżety z motywami BMW www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Dodaj komentarz