Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF - Gliwice, Śląsk - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl

GADŻET - Prezerwatywy z indywidualnym nadrukiem UV BMW Team Gliwice

BMW Team Gliwice

Jesteś miłośnikiem BMW? Może też kierowcą i jeździsz swoją własną wyjątkową beemką? Dołącz do lokalnej społeczności BMW Team Gliwice i okolice oraz pochwal się swoim wspaniałym samochodem! Prześlij zdjęcia, a my je opublikujemy na łamach strony dla wszystkich innych fanów marki!


BMW Team Gliwice

Podobnie jeśli chciałbyś sprzedać swój samochód marki BMW lub np. odnaleźć i pozdrowić innych kierowców BMW (w formie Spotted) – napisz do nas w tej sprawie!

Ponadto jeśli poszukujesz części zamiennych, podobnych ofert, oraz chcesz zaprosić na wspólny zlot lub tak samo zamierzasz sprzedać swoją beemę skorzystaj z opcji samodzielnego opublikowania postu na dedykowanej tym celom grupie fb: BMW Giełda Gliwice i okolice pod adresem www.facebook.com/groups/BMWgieldaGliwice

Zachęcamy do dołączania na stronie BMW Team Gliwice:


GADŻETY! Prezerwatywy BMW Team Gliwice

Potrzebujemy min. 4-5 pojedynczych zamówień po 1szt. ze wzoru, by móc sprzedać unikalne lokalne gadżety w postaci takich prezerwatyw z personalizowanym nadrukiem! Może być to nawet mniej chętnych np. 2 biorących po 2 szt. Zapraszamy do zgłaszania się zainteresowanych!


Z aktualnie dostępnych z kolei posiadamy fizycznie na tę chwile poniżej zaprezentowane poniżej 3 motywy personalizowanych prezerwatyw BMW:
Seks do utraty tchu, tylko w moim BMW,
Będą Miłe Wspomnienia,
Radość z jazdy
dostępne w sprzedaży na pojedyncze sztuki lub też w komplecie wszystkich 3 naraz!

Idealne gadżety na unikalny, nietuzinkowy, zabawny prezent! 🙂

Prezerwatywy z nadrukiem BMW
Prezerwatywy z nadrukiem BMW

Niniejsze produkty wzbudzają sporą sympatię i spotkały się dzięki temu z naprawdę dużym zainteresowaniem! Samo zamieszczenie pojedynczego produktu w serwisie Facebook Marketplace wygenerowało ponad 10000 kliknięć osób zainteresowanych w bardzo krótkim czasie!
A wystawiamy też pozostałe wzory. Dodatkowo nasze ogłoszenia są dostępne w innych serwisach ogłoszeniowych typu: AllegroLokalnie, Sprzedajemy.pl czy OLX, gdzie również sprzedajemy.

WARTO SIĘ POSPIESZYĆ Z ZAKUPEM!!
Nie odkładać na później, bo później już może nie być na stanie.

Prezerwatywy z nadrukiem BMW - Gliwice
Prezerwatywy z nadrukiem BMW – Gliwice

Fanshop BMW

Oferujemy oryginalne i niedostępne nigdzie indziej gadżety z motywami BMW! Idealne na nietuzinkowy prezent!

Nie tylko niespotykane prezerwatywy reklamowe, także mnóstwo innych atrakcyjnych gadżetów, jak np. kubeczki z nadrukiem (możliwe FOTOkubki ze zdjęciem Twojego własnego BMW!), ale również koszulki i bluzy z ciekawymi nadrukami i wiele innych!
Bardzo duża gama dostępnych do zakupu produktów dostępna jest w naszym sklepie internetowym: www.ultimatefanshop.cupsell.pl
Zapraszamy do kontaktu w przypadku zainteresowania indywidualnymi zamówieniami.
biuro@centrumnadruku.com.pl

Zapraszamy przy tej okazji również do zaobserwowania i śledzenia na bieżąco aktualności z nowościami na stronie sklepu Ultimate BMW Fanshop:


Spodobało Ci się? PODAJ DALEJ! UDOSTĘPNIJ! 😉

Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki bluzy oraz gadżety z nadrukiem BMW
Koszulki, bluzy oraz gadżety z motywami BMW www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Dodaj komentarz