Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF - Gliwice, Śląsk - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl

Koszulkomat - nadruk na gadżetach

koszulkomat obecnie

Lawinowo w ostatnim czasie, mam wrażenie spada jakość świadczonych usług dookoła. Jednocześnie coraz mniej jest wiarygodnych partnerów biznesowych. Na jedną z takich firm wysunęła się w moim przypadku firma KOSZULKOMAT. Kojarzycie?


PRZETRZYMYWANIE CUDZYCH PIENIĘDZY

Wypłatę swoich własnych pieniędzy zarobionych za pomocą platformy koszulkomat.eu ze Szczecina, zleciłem 2.03.2023(!) i do dziś (16.04.2023), czyli po 1,5 miesiąca czasu, tych pieniędzy nadal nie otrzymałem. Odpowiedzialną osobą, zgodnie z umową jest Rafał Pacer – reprezentujący tę firmę.

Kiedy po dwóch tygodniach już zniecierpliwiony sam odezwałem się z pytaniem co ma znaczyć ten brak reakcji na zlecenie wypłaty, pomimo że w systemie widnieje informacja, iż akceptacja umowy zajmuje zaledwie 1 dzień roboczy(!) – po tymże upomnieniu umowa została już szybko w systemie zaakceptowana, jednak odpowiedzi wciąż żadnej nie uzyskałem.

Umowa z rachunkiem zostały wypełnione natychmiast i wysłane błyskawicznie, jeszcze tego samego dnia. Przesyłka wyszła priorytetowym listem poleconym i kolejnego dnia już była u odbiorcy. Mimo, że dostarczona przez listonosza została w oficjalny godzinach urzędowania biura, to nie została odebrana, więc pozostawiono awizo. Poinformowałem od razu firmę mailowo o dostarczeniu pocztą dokumentów, na co nadal nie otrzymałem odpowiedzi. Przesyłka została odebrana kolejnego dnia z oddziału lokalnej poczty w Szczecinie i od tamtej pory też cisza. Ani wiadomości, ani pieniędzy.

Gdy przez kolejne tygodnie wciąż nie było odzewu, reakcji ani pieniędzy za tę i totalną ignorancję postanowiłem zamieścić oficjalną opinię w Google Firmy.

To już kolejny raz z rzędu kiedy występują problemy z wypłatą należnych pieniędzy w tej firmie. Jak sięgam pamięcią poprzednim razem również musiałem się o nie upominać.

Czy taki podmiot może być wiarygodnym partnerem biznesowym? No nie może.
Stad oczywiście negatywna recenzja tutaj, jak i najniższa ocena i adekwatna opinia na profilu firmy.
Co oczywiście zawsze polecam robić wszystkim w jakiś sposób pokrzywdzonym, bo odpowiednia ocena bywa często motywującym narzędziem.

Dopóki warunki się tu nie poprawią, dopóki człowiek nie będzie traktowany z odpowiednim poszanowaniem, dotąd opinie i recenzje z mojej strony zostaną niestety negatywne.

Czy ktoś z Was jeszcze współpracował z tą firmą i ma równie negatywne doświadczenia?
Jeśli tak, to zapraszam do dzielenia się również swoimi historiami w komentarzach ↓

Koszulkomat - nadruk na gadżetach
Koszulkomat – nadruk na gadżetach

PROJEKTUJ KOSZULKI - Załóż swój własny sklep z koszulkami za free!

PROJEKTUJ KOSZULKI – Załóż swój własny sklep z koszulkami za free!


Serwis koszulkomat miał umożliwiać Ci zarabianie na swoich projektach graficznych, które ich drukarnia przenosiła następnie na produkty typu koszulki czy np. kubeczki.
Jak widzimy jednak w kwestii rozliczeń to totalna porażka.

Lepszą alternatywą w takim przypadku zdaje się być inny serwis:

Sprawdź: www.zarabiaj.centrumnadruku.com.pl/zarabianie/wlasny-sklep


Spodobało Ci się? PODAJ DALEJ! UDOSTĘPNIJ! 😉

Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki bluzy oraz gadżety z nadrukiem BMW
Koszulki, bluzy oraz gadżety z motywami BMW www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Dodaj komentarz