Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF - Gliwice, Śląsk - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl

Ściągaj majtki - będziemy się całować - projekt prezerwatywy z nadrukiem

Dzień Dziewic

W dniu dzisiejszym, 9 grudnia przypada oryginalne święto według Kalendarza świąt nietypowych – to: DZIEŃ DZIEWIC 🙂


GLIWICE POZDRAWIAJĄ DZIEWICE

Kwestia dziewictwa jest przez każdego inaczej odbierana. Dla jednych jest to bardzo istotna sprawa, dla innych kompletnie błaha, do której nie przywiązują dużej wagi. Jedni się swojej cnoty wstydzą, natomiast inni są z niej bardzo dumni 🙂 I chyba właśnie dla tych drugich zostało ustanowione to oryginalne święto przypisane do 9 grudnia.

Jakkolwiek kto nie podchodzi do sprawy dziewictwa, my traktujemy higienę i kwestie zdrowotne bardzo poważnie, dlatego bezpieczny seks przy użyciu prezerwatywy będzie zawsze przez nas promowany.

Nasze prezerwatywy nie są zwyczajne, są inne od tyle jakich „gumek” nijakich i bez wyrazu, dostępnych w marketach. Wykorzystujemy kreatywność i wkładamy dużo pasji w projektowanie nowych wzorów graficznych oraz wyprodukowanie nowych egzemplarzy – mają one coś symbolizować, stanowić jakiś przekaz i przyciągać uwagę, by jak najwięcej osób decydowała się na korzystanie z nich, a przede wszystkim – nadawać się na wręczenie komuś jako drobny podarunek w prezencie, bo właśnie takimi rzeczami się zajmujemy, atrakcyjnymi i unikalnymi pomysłami na nietypowy, nietuzinkowy prezent.

Ponadto taka nietuzinkowa prezerwatywa nie musi zostać wcale wykorzystana, a jedynie potraktowana jedynie jako swoisty „magnes” / wabik / podryw: jako wiadomość, sugestia, zaproszenie, zachęta.

Wiele atrakcyjnych egzemplarzy dostępnych jest od ręki w Gliwicach – Sośnicy oraz wysyłkowo w dowolną lokalizację.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu:
diler@centrumnadruku.com.pl

Inne zabawne propozycje produktów nawiązujące tematycznie do artykułu i dzisiejszego święta, a jednocześnie do samochodów (np. do seksu w samochodzie 😉
„Lubimy dziewice i beemwice.
BMW Team Gliwice”

Więcej informacji: www.koszulkinaprezent.pl/produkty/prezerwatywy


MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Bądź stale na bieżąco z naszymi nowościami i komunikatami dzięki social-mediom takim jak facebook, instagram, a nawet tiktok!


Spodobało Ci się? PODAJ DALEJ! UDOSTĘPNIJ!! 😉

Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki bluzy oraz gadżety z nadrukiem BMW
Koszulki, bluzy oraz gadżety z motywami BMW www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Dodaj komentarz