Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF - Gliwice, Śląsk - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl

GRZEGORZ - G jak gaśnica! - t-shirt / koszulka z nadrukiem

Grzegorz Braun

Grzegorz Braun” to zdaje się najczęściej wyszukiwana i w ogóle pojawiająca się w polskim internecie, w tym tygodniu fraza!

GAŚNICA W SEJMIE

Poseł Braun, 12 grudnia, zgasił bowiem palące się na korytarzu świece chanukowe – element symboliki żydowskiej, a wybrał do tego bardzo kontrowersyjny sposób, bo użył w tym celu wiszącej w korytarzu sejmowym – gaśnicy!

Cała akcja, która się rozegrała, tak samo wielu osobom się podoba, jak i nie podoba. Przede wszystkim wzbudziła niesamowicie dużo emocji!

U nas tradycyjnie coś w nawiązaniu do bieżących wydarzeń.
Prezentujemy przykładowy projekt graficzny na koszulkę z motywem pokrewnym do tematu 🙂

Koszulka z nadrukiem tak dla Grzegorzów, jak i dla strażaków, miłośników gaśnic oraz każdego sympatyka prężnego, najaktywniejszego polityka Brauna!

(kliknięcie na poszczególne zdjęcie spowoduje przekierowanie do wskazanego produktu bezpośrednio w sklepie)

Feralny dzień 12.12, w którym korytarz sejmowy wypełnił się białym proszkiem gaśniczym, został już nawet okrzyknięty przez internautów jako Narodowy Dzień Gaśnicy!


URODZINY GRZEGORZA BRAUNA

Dnia 11 marca (2024) z kolei, czyli całkiem niebawem – swoje urodziny będzie obchodził wspaniały i niepowtarzalny Grzegorz Braun. Złóżmy mu wtedy wszyscy razem najlepsze życzenia z okazji tego ważnego dnia!
Dołączajcie do wirtualnego wydarzenia, które ma przede wszystkim o tej dacie przypominać!

Linki bezpośrednie do wydarzenia w serwisie facebook:

www.facebook.com/events/s/urodziny-grzegorza-brauna/2126565344355027
lub
www.facebook.com/events/2126565344355027


KLUB MIŁOŚNIKÓW GAŚNIC

Jeżeli jesteś miłośnikiem gaśnic zapobiegających pożarom – także pianowych, ale w szczególności tych proszkowych 😉 to zapraszamy Cię do dołączenia do społeczności!

Można także skorzystać z profilu zrzutkowego i dokonać nominalnie dowolnego, dobrowolnego datku na nowy, nieformalny Klub Miłośników Gaśnic, z którego zysk zostanie przekazany następnie na oczywisty najniezbędniejszy cel: www.zrzutka.pl/z/KlubMilosnikowGasnic

Miło nam powitać Cię w klubie, jeśli też lubisz gaśnice 🙂


KLIP „O GRZEGORZ BRAUN”

Cała akcja która się wydarzyła odbiła się bardzo dużym echem w Polsce i na świecie.

Błyskawicznie po całej akcji powstał nawet klip: „O Grzegorz Braun„, który już zdominował wszystkie inne odtworzenia w serwisie youtube! Z pewnością stanie się utworem kultowym, zwłaszcza że bardzo łatwo wpada w ucho i zapada w pamięć.


Spodobało Ci się? PODAJ DALEJ! UDOSTĘPNIJ! 😉

Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki bluzy oraz gadżety z nadrukiem BMW
Koszulki, bluzy oraz gadżety z motywami BMW www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Dodaj komentarz