Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF - Gliwice, Śląsk - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl

ZIELONY to nowy CZERWONY - gadżety z nadrukiem

Zielony to nowy czerwony

Przyszły takie czasy, gdzie np. różowy jest kreowany na nowy „męski” kolor (reprezentacja piłki nożnej) w zniewieściałych Niemczech, a kolor ZIELONY to nowy CZERWONY – i stanowi przykrywkę w postaci tzw. zielonego ładu, „ekologicznej transformacji” – czyli narzucanej przez komunistów propagandzie.


JAK SIĘ MASKUJĄ KOMUNIŚCI

Wobec procedowanego usilnie przez Eurokołchoz „Zielonego Ładu” buntują się coraz liczniejsi obywatele państw członkowskich Unii.

Strajkują z największym zaangażowaniem rolnicy (nie tylko w Polsce, ale w całej Europie), którzy zrozumieli jako jedni z pierwszych, że zmiany uderzą mocno we wszystkich, także w znacznym stopniu w nich.

Tzw. Zielony ład to potężny skok na kasę, ustawa kagańcowa i wywłaszczeniowa z majątków i nieruchomości (docelowo i w następstwie, bo nie każdego będzie stać na bardzo kosztowne remonty z kaprysu urzędników, a zwłaszcza mało kogo w Polsce), a także szeroko rozumiane „poddaństwo”.
To wszystko w imię nowej „religii ekologizmu” szaleńców.

Dlatego każdy kto te zmiany forsuje i popiera, np. Tusk i jego środowisko czy Morawiecki, który podpisał się ZA ich wprowadzeniem, powinni być usunięci permanentnie z polskiego świata polityki. Oczywiście nie trzeba wspominać tu posłów partii Zielonych, z których posłanka zadeklarowała jeszcze kilkukrotnie większe podkręcenie już i tak wyśrubowanych w kosmos norm klimatycznych Unii Europejskiej, a także LEWICY która mocno za tym komunistycznym zielonym ładem lobbuje.
Zatem wszyscy z koalicji obywatelskiej PO/KO / Lewica / Zieloni / Nowoczesna / Trzecia Droga / PSL i PiS na śmietnik! A wybory najbliższe i szansa na to, już w najbliższą niedzielę 7 kwietnia br. przy urnach wyborczych!

Pamiętajcie, że by nie odpaść w czeluści historii, komuniści maskują się obecnie mocno i przybierają różne formy.

„Po owocach ich poznacie”.
Współcześni komuniści są jak arbuz. Z zewnątrz zieloni, a w środku czerwoni.

Ustawa europejskiego „Zielonego Ładu” miała być przed kilkoma dniami przegłosowywana w Europarlamencie, jednak odwołano głosowanie, z jednej strony ze względu na liczne i daleko się posuwające protesty, ale także jak mówią pewne źródła – ze względu na brak wymaganego poparcia, co groziło możliwością nieprzegłosowania Zielonego Ładu.
Należy jednak pilnować tematu, bo z pewnością wypłynie w najmniej oczekiwanym momencie w oślizgłych łapach squrwiałych komunistów.

W nawiązaniu do tego ataku nowy graficzny motyw ostrzegawczy, widoczny poniżej:
ZIELONY to nowy CZERWONY !!
Grafika dostępna na wielu popularnych produktach użytku codziennego np. na koszulkach, torbach na zakupy czy kubkach.

Produkty znajdziesz i nabędziesz w dziale Polityka naszego sklepiku internetowego: www.najlepszekoszulki.com.pl

ZIELONY to nowy CZERWONY - gadżety z nadrukiem
ZIELONY to nowy CZERWONY – gadżety z nadrukiem

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Zachęcamy do polubienia i obserwowania profilu społecznościowego sklepu Najlepsze Koszulki na facebooku:

www.facebook.com/NK.NajlepszeKoszulki


Spodobało Ci się? PODAJ DALEJ! UDOSTĘPNIJ! 😉

Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki bluzy oraz gadżety z nadrukiem BMW
Koszulki, bluzy oraz gadżety z motywami BMW www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Dodaj komentarz