Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF - Gliwice, Śląsk - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl

Klamm.de - Zarabianie za odświeżanie strony

Zarabianie za klikanie

Jeżeli dużo czasu spędzasz w internecie, możesz wyrobić sobie do tego dobry i korzystny zwyczaj odświeżania strony klamm.de – za które otrzymujesz wynagrodzenie płatne w EURO!


ZARABIANIE ZA ODŚWIEŻANIE STRONY

Zawsze z ironicznym uśmiechem obserwuję jak różni znajomi pobierają na swoje telefony rozmaite gierki, na które poświęcają mnóstwo czasu, by wygrywać nieistniejące wirtualne pieniądze.
Gdy kolejny czas odpalają swoją grę żeby zmarnować w niej bez celu kolejne minuty lub godziny, pytam ich kąśliwie kiedy sobie te uzbierane pieniądze w końcu wypłacą 😀 (chociaż wiadomo, że nigdy, a czas stracony tam jest nie do odzyskania, tak samo jak prąd, który trzeba dodatkowo opłacić za ładowanie urządzenia, by się w ten nieopłacalny sposób trochę relaksować)

Ja natomiast jestem bardzo pomysłowy, logiczny, przedsiębiorczy i praktyczny w swoim życiu, i w tym samym czasie poświęcam wolne chwile na swoją tzw. „gierkę”, z której mam prawdziwe pieniądze.

W internecie obecnie spędza się mnóstwo czasu, korzystając ze swoich wszystkich elektronicznych urządzeń – takich jak smartfony, tablety czy komputery i nic nie stoi na przeszkodzie, by pośród innych otwartych zakładek w przeglądarce internetowej, z tematami które nas interesują i zajmują na co dzień – mieć otwartą dodatkową jeszcze jedną, do której przechodzimy co jakiś czas, by ją odświeżyć dla prawdziwych korzyści.

Tak właśnie działa strona KLAMM.DE
Za każde odświeżenie strony co godzinę otrzymujesz ułamkową część euro.

W standardowym trybie, odświeżenia należy dokonać co 60 minut, by otrzymać swoje zarobione ułamkowe części EURO. Aby wynagrodzić użytkowników za systematyczność i dużą aktywność, co kilka dni organizowane są ponadto Szczęśliwe Dni Odświeżania (Happy Reload Day), dzięki którym zarabiasz 6-krotnie szybciej! Odświeżenia możliwe są wówczas co 10 minut, czyli 6 razy na godzinę – zwykle trwają aż przez 24h! Zdecydowanie przyspieszają one szanse zarobku i znacznie przybliżają dzień wypłaty.

Ponadto strona udostępnia tzw. płatne POWERLINKI, które się pojawiają dodatkowo lecz nieregularnie, ale jak już ci się ukażą, to klikając w nie musisz obejrzeć krótką reklamę sponsora i za to znowu otrzymujesz wynagrodzenie.

Wypłaty salda można dokonać już od uzbierania kwoty 5 euro i nie zostajemy przy tym obciążeni za przelew!
Wypłatę możemy skierować bezpośrednio na swoje konto bankowe (może być polskie), zwykłe lub walutowe jak kto woli, albo na przykład na konto PayPal.

Strona klamm.de istnieje już od wielu lat i jest wypłacalna! Zwykle od momentu zlecenia wypłaty, do tygodnia pieniądze są u mnie już na koncie bankowym! Chociaż sam od premiery strony byłem nieco sceptyczny i z powodu obaw nie zainteresowałem się stroną, to dziś żałuję że zmarnowałem czas przez nieuzasadnione wątpliwości.
Jestem systematyczny i do tej pory, od momentu dołączenia, wypłaciłem już około 160-165 euro (za samo klikanie na stronie! żadna praca)

Przy moim luźnym użytkowaniu potrzebuję zaledwie 3 miesięcy, by wypłacić 5 euro.
Mój rekord to 1,5 miesiąca na uzbieranie kwoty 5-ciu euro. Było to w okresie świątecznym, gdy przez większość dni w miesiącu trwały akurat szczęśliwe promocyjne przeładowania, które naprawdę aż żal przegapiać 😉 Przy okazji świąt wielkanocnych są znowu dla odmiany inne akcje z nagrodami zawsze organizowane.

No i pamiętajmy co najważniejsze – dla Niemca 5 euro to tylko 5 euro, tak jakby u nas 5 zł, a dla nas 5 euro to po przeliczeniu x4-x4,5 zgodnie z aktualnym kursem będzie zawsze ponad 20 dodatkowych złotych!

Dodatkowo na stronie pojawiają się sporadycznie „ukryte przyspieszacze”, usprawniające i uprzyjemniające korzystanie z systemu – np. skracają oczekiwanie 60 min do krótszego czasu itp.
Część z nich to też losy, które dorzucane są do comiesięcznej puli loterii, w których można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody! Mi osobiście udało się wygrać np. jednorazową nagrodę główną w postaci dodatkowych 100 euro! To naprawdę mocno potrafi ucieszyć. A oprócz szansy na nagrodę pieniężną, są też nagrody rzeczowe np. komputery lub kamery w postaci nagrody głównej itp.

Jak widać portal umożliwia wiele sposobów żeby łatwo i przyjemnie zarobić sobie coś dodatkowego 😉
Strona funkcjonuje w języku niemieckim oraz angielskim, do wyboru.

To kolejny system, który mogę szczerze polecić jako warty uwagi, z możliwością zarabiania bez robienia niczego szczególnego. Oczywiście dla zmotywowanych, systematycznych, cierpliwych osób, które mają czas i dużo go spędzają w internecie.

ZAREJESTRUJ SIĘ na www.klamm.de! i korzystaj, w łatwy sposób dorabiając sobie swoje dodatkowe „kieszonkowe”! 🙂

Klamm.de - zarabianie przez internet

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Zapraszam zainteresowanych do obserwowania profilu w mediach społecznościowych! 🙂


Spodobało Ci się? PODAJ DALEJ! UDOSTĘPNIJ! 😉

Sklep z koszulkami - Stylowe koszulki bluzy oraz gadżety z nadrukiem BMW
Koszulki, bluzy oraz gadżety z motywami BMW www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Dodaj komentarz